Festë e madhe në Tiranë, Ilir Meta inaguron Celtic Supporters Club Albania

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:05 10-07-2020 Festë e madhe në Tiranë, Ilir Meta inaguron Celtic Supporters Club Albania Presidenti Meta dje ne festen e inagurimit te Celtic Supporters Club Albania

Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta ka inaguruar dje bashkë me Rudi Vatën e veteranë të tjerë të futbollit, klubin e mbështetësve të skuadrës së Celtic në Tiranë.

Meta është parë tek ecën në rrugë shoqëruar nga këshilltari i tij Tedi Blushi dhe ish-futbollisti Rudi Vata, së bashku me ish-futbollistë të Partizanit.

Ata kanë marshuar rrugëve të kryeqytetit teksa shihen me bluza dhe shaje të Celtic. Të gjithë janë futur në një lokal në kryeqytet, ku pritet të bëhet edhe një festë e madhe, me rastin e zyrtarizimit të Celtic Supporters club Albania.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00984787940979
array(1) { ["section"]=> string(80) "feste-e-madhe-ne-tirane-ilir-meta-inaguron-celtic-supporters-club-albania-213387" }