Festë Krishtlindjesh, por shihni si do të jetë moti sot

Publikuar tek: aktualitet, më 09:39 25-12-2017 Festë Krishtlindjesh, por shihni si do të jetë moti sot

Ndërsa të gjithë besimtarët e krishterë festojnë sot Krishlindjet edhe moti do të jetë i qëndrueshëm.

Sakaq, temeperaturat do të vazhdojnë të mbeten të ulëta.

 

IGJEUM parashikon :

RESHJET
Sot nuk priten reshje, (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT
Nesër (e hënë, dt.25) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 3 °C / 14 °C
në vendet e ulëta: 1 °C / 14 °C
në vendet malore: -1 °C / 12 °C.

ERA
Sot pasdite (e diel, dt.24) dhe nesër (e hënë, dt.25) era do të fryjë e lehtë, ndërsa në bregdet deri mesatare.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Krishtlindjet, politika uron besimtarët e krishterë (FOTO)
Merr shtetësinë shqiptare, Anastas mesazh për Metën, bën edhe një krahasim »
Article Logic
Execution time: 0.012076139450073
array(1) { ["section"]=> string(61) "feste-krishtlindjesh-por-shihni-si-do-te-jete-moti-sot-104289" }