Festë në familjen Gjebrea, Ana feston ditëlindjen (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:59 26-01-2021 Festë në familjen Gjebrea, Ana feston ditëlindjen (FOTO)

Anëtarja më e vogël e familjes Gjebrea, Ana feston sot ditëlindjen e saj.

Në këtë ditë të veçantë për bukuroshen e vogël nuk kishte sesi të mungonin urimet e shumta, dhe sidomos ai i vëllait të madh, Jonit.

Joni është shprehur me fjalë zemre për ‘dashurinë  e tij’ siç e quan ai Anën. 

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime vogël”, shkruan ai në postimin e tij, ku shihet i përqafuar krahas motrës.

Këtë foto e ka ripostuar në llogarinë e tij edhe producenti Ardit Gjebrea, i cili ka zgjedhur ta urojë kështu të voglën, duke shpërndarë foton e fëmijëve të tij.

Arditi është tepër i lidhur me të bijën dhe këtë e tregon shpesh në rrjete sociale.

Screenshot_20.pngScreenshot_19.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Ta dijnë se ne nuk jemi dele”, Aurela Gaçe me mesazh për të gjitha vajzat
»
Article Logic
Execution time: 0.011486053466797
array(1) { ["section"]=> string(60) "feste-ne-familjen-gjebrea-ana-feston-ditelindjen-foto-236478" }