Festë te “New Look Tina”, vajzat dhe djemtë e stafit surprizojnë klientët

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:13 31-12-2016 Festë te “New Look Tina”, vajzat dhe djemtë e stafit surprizojnë klientët

Një atmosferë shumë e bukur sot në një nga sallonet më të frekuentuara të kryeqytetit që sot nuk e ka bërë pushim por kanë punuar e festuar në të njëjtën kohë me klientët.

Djemtë dhe vajzat në foto janë pikërisht stafi i palodhur i “New Look Tina” që edhe këtë herë i kanë surprizuar klientët me kreativitetin e tyre por edhe dhuratat e personalizuara.

Kurorat me lule vendosur në kokë, ngjyrat uniformë por mbi të gjitha buzëqeshja në fytyrat e të gjithëve e kanë bërë më të bukur ditën e fundit të vitit për klientët besnikë të sallonit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13995790481567
array(1) { ["section"]=> string(76) "feste-te-new-look-tina-vajzat-dhe-djemte-e-stafit-surprizojne-klientet-64303" }