Festimet për Pavarësinë e SHBA, Spiropali shfaqet me Leyla Moses-Ones: Festa e amerikanëve edhe e shqiptarëve

Publikuar tek: aktualitet, më 21:27 11-07-2019 Festimet për Pavarësinë e SHBA, Spiropali shfaqet me Leyla Moses-Ones: Festa e amerikanëve edhe e shqiptarëve

Ministrja e Marrëdhënieve me Parlamentin, Elisa Spiropali, ka marrë pjesë sot në ceremoninë e festimeve të pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë.

Ajo ka publikuar në ‘Facebook’ një foto përfaqësuesen e SHBA-ve në Shqipëri, zëvendës ambasadores Leyla Moses-Ones dhe shkruan se festa e amerikanëve është edhe e shqiptarëve.

‘Me të Ngarkuarën me Punë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Leyla Moses-Ones, në festën e Amerikës dhe amerikanëve që është festë edhe e Shqipërisë dhe shqiptarëve’, shkruan ministrja.

66497783_10158589253742926_2441622580596047872_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069642066955566
array(1) { ["section"]=> string(114) "festimet-per-pavaresine-e-shba-spiropali-shfaqet-me-leyla-moses-ones-festa-e-amerikaneve-edhe-e-shqiptareve-171913" }