Festimet përfunduan, ja si do të jetë moti për nesër

Publikuar tek: aktualitet, më 23:06 17-03-2019 Festimet përfunduan, ja si do të jetë moti për nesër

Tashmë jemi futur zyrtarisht në stinën e pranverës dhe mesa duket moti në vijim do të karakterizohet nga ditë të ngrohta.

RESHJET

Nesër nuk priten reshje në të gjitha qarqe.

TEMPERATURAT
Nesër temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 9 / 18 °C
në vendet e ulëta: 7 / 20 °C
në vendet malore: 4 / 15 °C

ERA
 Nesër era pritet të fryjë e mesatare deri e forte në bregdet.

ZJARRET NË PYJE
Nesër qarqet Durrës, Tiranë, Elbasan, Berat dhe Fier pritet të jenë në nivelin ‘I ULËT’ të rrezikut.

53905698_1300389846781525_6571347284829667328_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kush e spiunonte Aleksandër Kondon? Zbulohet dosja super sekrete e Sigurimit të Shtetit
Parashikimi i motit, zbuloni si pritet te jetë sot »
Article Logic
Execution time: 0.013352155685425
array(1) { ["section"]=> string(58) "festimet-perfunduan-ja-si-do-te-jete-moti-per-neser-156838" }