Festivali i filmit në Sarajevë, Majlinda Bregu tregon projektin e rëndësishëm të Këshillit të RCC që ajo drejton

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:13 20-08-2019 Festivali i filmit në Sarajevë, Majlinda Bregu tregon projektin e rëndësishëm të Këshillit të RCC që ajo drejton Foto e shperndare nga Majlinda Bregu

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka publikuar pak më parë disa foto nga Festivali i Filmit në Sarajevë.

Bregu shkruan se Këshilli për Bashkëpunim Rajonal ka vendosur që këtë vit të mështesë autorin-student më të mirë të filmit, ndërsa tregon se janë gjithsej 14 filma me autor studentët.

‘Diehard cinefiles’ ose ata qe ‘vdesin per kinemane e filmin’ jane shume. Por ne RCC, kemi vendosur te mbeshtesim Autorin- Student me te mire te filmit. Jane 14 filma me autor studente qe konkurtojne kete vit ne edicionin e 25 @sarajevofilmfestival. ‘❤of Sarajevo’ do te shkoje per filmin me te mire mes tyre. Mbreme, per me teper ishte dhe nata e filmit shqiptar’, shkruan Majlinda Bregu.

68539740_1589153137882600_1604838461708173312_n.jpg68705391_1589152994549281_6665837312665976832_n.jpg69430937_1589152917882622_5498115934872666112_n.jpg69224917_1589152834549297_5938963928028545024_n.jpg68540409_1589152797882634_5121607574013083648_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030211925506592
array(1) { ["section"]=> string(118) "festivali-i-filmit-ne-sarajeve-majlinda-bregu-tregon-projektin-e-rendesishem-te-keshillit-te-rcc-qe-ajo-drejton-175885" }