Festivali i Kanës, dikush u fiksua me Jonida Vokshin teksa parakaloi në tapetin e kuq (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:21 18-05-2019 Festivali i Kanës, dikush u fiksua me Jonida Vokshin teksa parakaloi në tapetin e kuq (VIDEO)

Shumë vipa të njohur nga e gjithë bota kanë parakaluar tapetin e kuq të Festivalit të filmit në Kanë.

Mes tyre kanë qenë edhe disa artiste shqiptare, si këngëtarja Rita Ora dhe modelja e njohur shqiptare Heidi Lushtaku.

Por më e fundit ka qenë dhe moderatorja e njohur Jonida Vokshi, e cila ka publikuar një video nga kjo eksperiencë.

Jonida shfaqet e veshur me të zeza teksa parakalon tapetin e kuq të Festivalit të Filmit dhe ngjit shkallët me mjaft delikatesë dhe emocion.

Mirëpo, ajo çfarë vihet re është se njërit prej rojeve të sigurisë që gjenden aty, e ka ndjekur me sy bukuroshen shqiptare deri në fund.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029013872146606
array(1) { ["section"]=> string(97) "festivali-i-kanes-dikush-u-fiksua-me-jonida-vokshin-teksa-parakaloi-ne-tapetin-e-kuq-video-164784" }