Festoi 21 vjetorin, Olsi Bylyku merr dhuratën speciale nga prindërit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:11 19-04-2019 Festoi 21 vjetorin, Olsi Bylyku merr dhuratën speciale nga prindërit

Ditën e djeshme aktori i humorit Olsi Bylyku festoi 21 vjetorin.

Edhe pse i ri në moshë aktori ka ditur të rrëmbëjë zemrën e publikut me batutat e tij.

Përvc urimeve të bukura nga miqtë dhe ndjekësit e tij, ai ka marrë një dhuratë speciale nga prindërit.

Ata i kishin përgatitur të birit një tortë ku shkruhej "Krenaria jonë edhe 100", si edhe një bluzë me fotot e Olsit me të dy prindërit, mbishkrimi i së cilës ishte "Gëzofsh 100 vite biri jonë.

" Familje të mrekullueshme , dashuri të vërtetë dhe publik që të do! Përulës përpara jush, O Zot faleminderit për gjithçka!"- shkroi Olsi bashkëngjitur postimit.

Screenshot_4.jpg

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072331428527832
array(1) { ["section"]=> string(74) "festoi-21-vjetorin-olsi-bylyku-merr-dhuraten-speciale-nga-prinderit-161029" }