Festoi 35 vjetorin, Bieta Sulo s’i mban dot lotët në emision, nga supriza e bukur që e befasoi (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:30 10-04-2020 Festoi 35 vjetorin, Bieta Sulo s’i mban dot lotët në emision, nga supriza e bukur që e befasoi (VIDEO) Bieta me te atin

Moderatorja, Bieta Sulo ditën e djeshme ka festuar 35 vjetorin por një suprizë e bukur i  ka ndryshuar ditën.

Në emisionin e saj i janë shfaqur mesazhe tepër të ëmbla nga familjarët, motra, babai dhe bashkëshorti, Alban Dudushi me të birin, të cilët e kanë përlotur moderatoren.

Momenti më i veçantë ku ajo s’i ka mbajtur dot lotët ka qenë kur në ekran u shfaq babai i saj dhe fjalët e tij të ndjera e kanë prekur.

 “Si sot, në muajin prill, 35 vjet më parë, ne u shtuam me një lule. Asaj luleje ia vumë emrin Bieta! Kjo lule u rrit dalëngadalë dhe ja tek është sot. Rruga që ka ndjekur në jetë ka qenë e bukur, por dhe me vështirësi dhe përpjekje që Bieta i ka përballuar me sukses”, u shpreh babai i saj në video-mesazhin suprizë që teksa e shoihte në ekran Bietanuk mundi ti mbajë lotët.

qqqqqq.jpg

tttttt.jpg

cfhggfhg.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0099329948425293
array(1) { ["section"]=> string(105) "festoi-35-vjetorin-bieta-sulo-s-i-mban-dot-lotet-ne-emision-nga-supriza-e-bukur-qe-e-befasoi-video-202070" }