Festoi ditëlindjen para dy ditësh, zbulohet ku ndodhet Flori MUMAJESI

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:54 25-08-2019 Festoi ditëlindjen para dy ditësh, zbulohet ku ndodhet Flori MUMAJESI Flori Mumajesi

Këngëtari i dashur për publikun Flori Mumajesi sërish ka qëndruar i heshtur edhe para dy ditësh kur festoi 37-vjetorin e lindjes.

Në asnjë prej profileve të tij në rrjetet sociale nuk gjendet një postim nga dita e djeshme, e veçantë.

Ai u shfaq në shoqërinë e Klajdi Harunit 4 ditë më parë. Ndërkohë mësohet, se fituesi i edicionit të fundit të ‘’Këngës Magjike’’ me këngën ‘’Plas’’ është nisur drejt Norvegjisë për çështje personale.

Prej disa muajsh përflitet se ai po kalon një situatë të vështirë në jetën personale dhe profesionale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022221088409424
array(1) { ["section"]=> string(75) "festoi-ditelindjen-para-dy-ditesh-zbulohet-ku-ndodhet-flori-mumajesi-176255" }