Festoi Krishtlindjet me motrat dhe pa unazën e martesës në gisht, Kim Kardashian mohon ndarjen nga Kanye West (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:19 27-12-2016 Festoi Krishtlindjet me motrat dhe pa unazën e martesës në gisht, Kim Kardashian mohon ndarjen nga Kanye West (Foto)

Kim Kardashian ka mohuar të gjitha thashemet që martesa e saj me Kanye West ka marrë fund.

Këto thashetheme kanë qenë edhe më prezente pasi Kim Kardashain festoi vetëm me motrat dhe nënën e saj festën e Krishtlindjeve dhe pa unazën e martesës në gisht.

Megjithatë një person i afërt me Kim ka deklaruar se të gjitha janë të pavërteta dhe se West ishte në atë festë.

Në anën tjetër një burim për ‘The Sun’ ka thënë se West dhe Kim nuk janë në gjendje të mirë aktualisht dhe se ka shumë tensione në mes tyre.

 kim8.jpgkim88.jpgkim9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024116992950439
array(1) { ["section"]=> string(119) "festoi-krishtlindjet-me-motrat-dhe-pa-unazen-e-marteses-ne-gisht-kim-kardashian-mohon-ndarjen-nga-kanye-west-foto-63929" }