Festojnë përvjetorin e martesës, Stresi iu kushton prindërve dedikimin e veçantë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:19 17-09-2019 Festojnë përvjetorin e martesës, Stresi iu kushton prindërve dedikimin e veçantë

Sot në familjen e reperit të njohur Stresi është një ditë tepër e veçantë, pasi prindërit e tij festojnë 43 vjetorin e martesës.

Ai ka zgjedhur t’i uroj ata duke publikuar disa foto në rrjetet sociale, ku ata shfaqen të rinj dhe në moshën aktuale.

Stresi shprehet mirënjohës deri në ditën e fundit ndaj prindërve.

‘Sot 43 vjet bashk wow Flm Krijuesi yne qe me dhe ne jet keta prinder te jam mirnjohes deri diten time te fundit’, shkruan reperi.

Kujtojmë që Stresi së fundmi është për divorcin nga bashkëshortja e tij, Keisi.

Screenshot_2.png

Screenshot_1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025758028030396
array(1) { ["section"]=> string(86) "festojne-pervjetorin-e-marteses-stresi-iu-kushton-prinderve-dedikimin-e-vecante-178790" }