Feston 42-vjetorin, modelja shqiptare mahnit me bukurinë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:23 23-01-2021 Feston 42-vjetorin, modelja shqiptare mahnit me bukurinë (FOTO)

Modelja Diellza Kolgeci, feston sot ditëlindjen e saj të 42-të.

Dhe në një ditë kaq të veçantë për të ajo ka marrë shumë urime. Diellza në këtë ditëlindje ka shërndarë një postim në rrjetin social Facebook, të cilin e ka bërë 5 vite më parë në këtë datë.

“Pesë vite që kur e kam shkrua këtë, urime për MUA… Sot 42, nuk kam ndryshuar në brendësi vetëm se jam e përmbushur sepse jam nëna e Helenës. Ju faleminderit të gjithëve për urimet, fjalët e ëmbla. Ju dua”, ka shkruar Diellza në Facebook.

Në postimin e saj shihen foto nga fëmijëria dhe adoleshenca, ajo që bie në sy është bukuria e saj. Edhe pse është 42-vjeç, ajo është nga gratë më atraktive shqiptare.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Po të isha e virgjër, do ishin më të gëzuar”, Einxhel Shkira tregon mesazhet negative që merr çdo ditë në rrjete sociale
»
Article Logic
Execution time: 0.011955976486206
array(1) { ["section"]=> string(67) "feston-42-vjetorin-modelja-shqiptare-mahnit-me-bukurine-foto-236084" }