Feston ditëlindjen, Blerina Gjylameti publikon si rrallëherë FOTON me bashkëshortin: Më shumë vite bashkë se vetëm…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:55 13-04-2019 Feston ditëlindjen, Blerina Gjylameti publikon si rrallëherë FOTON me bashkëshortin: Më shumë vite bashkë se vetëm…

Kohët e fundit kemi vënë re një krisje të marrëdhënies së kryetares së PS në Tiranë, Blerina Gjylameti me kryeministrit Edi Rama, i cili pas një përplasjes në Kongresin e PS e shkarkoi nga posti i Komisionit të Posaçëm Parlamentar për Reformën Zgjedhore.

Sherri për listën e kandidatëve për këshillin bashkiak të Tiranës duket se e penalizoi Gjylametin edhe kjo e fundit nuk e pranoi një gjë të tillë.

Mirëpo, dita e sotme është tepër e veçantë për Gjylametin, pasi bashkëshorti i saj feston ditëlindjen. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryetarja e PS në Tiranë me anë të një statusi në ‘Facebook’.

‘Më shumë vite bashkë se vetëm. Edhe 100 zemër’, shkruan Gjylameti shoqëruar me një foto ku shfaqen të dy të lumtur dhe duke shkëmbyer puthje.

Kujtojmë që çifti kanë një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Joel.

57026420_1873707406067868_3319482589881827328_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065848827362061
array(1) { ["section"]=> string(119) "feston-ditelindjen-blerina-gjylameti-publikon-si-rrallehere-foton-me-bashkeshortin-me-shume-vite-bashke-se-vetem-160280" }