Feston sot 15-vjetorin e martesës me Aurelën, Lulzim Basha zbulon të PATHËNAT nga Pogradeci

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:38 09-05-2019 Feston sot 15-vjetorin e martesës me Aurelën, Lulzim Basha zbulon të PATHËNAT nga Pogradeci

Sot, kreu i PD-së Lulzim Basha feston 15-vjetorin e martesës me bashkëshorten e tij Aurela Basha.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë kreu i PD-së gjatë një takimi me qytetarët e Pogradecit.

Basha zbuloi për herë të parë një sekret nga jeta e tij personale, teksa tregoi se celebrimin me Aurelën e ka bërë te 'Hotel Turizmi' në Pogradec.

'Qyteti i dashurisë ky, nuk e them kot. Dua t’ju them dhe diçka personale se sot kam 15-vjetorin e martesës, por lidhjen me Aurelën e kam pagëzuar këtu në Pogradec, këtu te 'Hotel Turizmi', tha Basha duke qeshur dhe rrezatuar lumturi.

Asfdghjk.png

luli-bashkeshortja-2.jpg

cifti-basha-me-vajzen-e-tyre.jpg

basha.jpeg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067238807678223
array(1) { ["section"]=> string(97) "feston-sot-15-vjetorin-e-marteses-me-aurelen-lulzim-basha-zbulon-te-pathenat-nga-pogradeci-163588" }