Feston sot ditëlindjen, Klajdi Haruni dedikim të veçantë Florit: Rrugën e kemi të gjatë bashkë, do jem gjithmonë vëllai yt i vogël...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:43 23-08-2019 Feston sot ditëlindjen, Klajdi Haruni dedikim të veçantë Florit: Rrugën e kemi të gjatë bashkë, do jem gjithmonë vëllai yt i vogël... Këngëtari dhe kantautori i njohur Flori Mumajesi

Këngëtari dhe kantautori i njohur Flori Mumajesi feston sot ditëlindjen. Një nga personat që është gjithmonë pranë Florit, Klajdi Haruni, i ka bërë një dedikim të veçantë.

Klajdi shkruan se është e rrallë të njohësh njerëz si Flori, me shpirt të madh e mirësi që duket kilometra, ndërsa i kujton se pavarësisht momenteve të trishtuara ai do të jetë gjithmonë krah tij.

‘Eshte shume e rralle te njohesh nje njeri te tille ne jete, me nje shpirt kaq te madh, me nje miresi qe duket me kilometra, eshte fat te punosh dite e nate me ty, te mesosh cdo dite, te kalosh momente nga me te trishtuarat deri tek me te bukurat, dite me dite. Une do te mbetem gjithe jeten vllai yt i vogel qe te do shume... Gezuar ditelindjen vllai im... Rrugen e kemi te gjate bashke...’, shkruan Klajdi krah fotos me Florin.

Screenshot_9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020611047744751
array(1) { ["section"]=> string(134) "feston-sot-ditelindjen-klajdi-haruni-dedikim-te-vecante-florit-rrugen-e-kemi-te-gjate-bashke-do-jem-gjithmone-vellai-yt-i-vogel-176149" }