Feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush Armina Mevlani

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:35 06-06-2020 Feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush Armina Mevlani

Blogerja e njohur Armina Mevlani feston sot ditëlindjen.

Ajo mbush 29-vjeçe dhe nuk kanë munguar urimet e shumta.

Ndër të tjera, bukuroshja ka marrë edhe shumë surpriza, siç janë dhurata të ndryshme.

Më të fundit, kanë qenë disa buqeta të mëdha lulesh dhe trëndafilash, të cilat i ka postuar edhe në Instastory.

Nuk dihet se kush ia ka dhuruar, por një hamëndesim na bënë të dyshojmë që behet fjalë për partnerin e saj Shkëlzen Berisha.

Screenshot_11.png

Screenshot_10.png

Screenshot_12.png

-785-0-5e37e650ac9c8.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094408988952637
array(1) { ["section"]=> string(75) "feston-sot-ditelindjen-nuk-do-ta-besoni-sa-vjec-mbush-armina-mevlani-209292" }