Feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush Kim Kardashian

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:50 21-10-2019 Feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush Kim Kardashian

Kim Kardashian feston sot ditën e saj të lindjes.

Ylli i showbizit botëror ka marrë shumë urime nga fansat e saj që nga mesnata deri më tani.

Mirëpo, ka pasur edhe nga ata që janë surprizuar nga mosha e saj.

Kimi ka mbushur plot 39 vjeçe dhe është më në formë se kurrë.

Ajo bashkë me reperin Kanye West ka katër fëmijë dhe ndër të tjera, i pëlqen të merret edhe me makeup.

19912634-7590679-_wow_i_cried_Kim_Kardashian_shared_on_Friday_how_moved_she_was_b-m-75_1571468280683.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022955179214478
array(1) { ["section"]=> string(75) "feston-sot-ditelindjen-nuk-do-ta-besoni-sa-vjec-mbush-kim-kardashian-182961" }