Fevziu falenderon kosovarët dhe Albatros Rexhajn për pritjen në Prishtinë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:22 06-02-2015 Fevziu falenderon kosovarët dhe Albatros Rexhajn për pritjen në Prishtinë Gazetari Blendi Fevziu sot ne Biblioteken e Prishtines

Ka folur për librin dhe gazetarinë dhe është pritur e dëgjuar shumë mirë nga kosovarët. Kështu gazetari Blendi Fevziu, e ka shprehur simpatinë për sallën e mbipopulluar për ta dëgjuar, edhe në facebook, duke hedhur edhe një foto të aktivitetit. Ai ishte ftuar nga Biblioteka Kombëtare e Prishtinës dhe duket se është ndjerë komod.

“Faleminderit Prishtinës për pritjen e mrekullueshme sot, dhe debatin e gjallë. Falemnderit Albatros Rexhaj dhe ju kërkoj falje atyre që nuk takova dot. Do kthehem sërish. Faleminderit” shkruan Blendi Fevziu në facebook. Dy librat e tij të fundit për Ahmet Zogun dhe Enver Hoxhën, kanë ngjallur shumë debate në qarqet letrare por dhe të historianëve, brenda dhe jashtë vendit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093650817871094
array(1) { ["section"]=> string(78) "fevziu-falenderon-kosovaret-dhe-albatros-rexhajn-per-pritjen-ne-prishtine-2591" }