Fevziu i kthen përgjigje LIVE anëtarit të KQZ: Je në shkelje të ligjit (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:32 30-05-2017 Fevziu i kthen përgjigje LIVE anëtarit të KQZ: Je në shkelje të ligjit (Foto)

Gazetari Blendi Fevziu i është përgjigjur anëtarit të Partisë Demokratike në KQZ, lidhur me deklaratën që Hysen Osmanaj bëri në Facebook, gjatë kohës që Fevziu po diskutonte për listat e PD-së.

Fevziu ka thënë se një anëtar KQZ-je nuk ka të drejtë të caktojë se çfarë do diskutojë ai në Opinion, si dhe ka kërkuar që të vëzhgohet nga Kolegji Zgjedhor, pasi ka bërë një deklaratë favorizuese për një parti politike, çka është në shkelje me ligjin.

Ja çfarë postoi Hysen Osmenaj:

gergerge45gr4hjj.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandali, ryshfet 500 mijë lekë për të ndërtuar shtëpinë tënde
Jalën e vizitojnë edhe delfinët shikoni videon mahnitëse »
Article Logic
Execution time: 0.012748956680298
array(1) { ["section"]=> string(80) "fevziu-i-kthen-pergjigje-live-anetarit-te-kqz-je-ne-shkelje-te-ligjit-foto-80593" }