Fevziu lexon komentet e shqiptarëve në FB, “O kok ka*”. Por një prej tyre shan rëndë të ftuarin në studio (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:32 11-05-2017 Fevziu lexon komentet e shqiptarëve në FB, “O kok ka*”. Por një prej tyre shan rëndë të ftuarin në studio (Foto)

Lidhur me shkrimin kërcënues dhe ofendues të Kastriot Myftarajt ndaj ambasadore së BE-së në Shqipëri, Romana Vlahutin, moderatori i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu, ka shkuar një hap më tej, në ilustrimin e situatës së kërcënimeve duke lexuar disa nga komentet që shqiptarët lënë në portalet shqiptare.

Me fjalë nga më banalet si “kokë ka*, kur*ë dhe baxhel*ë”, komentet e shqiptarëve janë shfaqur në monitorin gjigand të "Opinionit", si për të hequr një paralele mes tyre dhe shkrimit të Myftaraj.

Madje një prej komenteve të lexuar nga Blendi Fevziu, me përmbajtje tepër fyese, dukej se i adresohej njërit nga të ftuarit që ndodhet aktualisht në studion e "Opinion".

Blendi Fevziu që e ka vënë re këtë gjë, pasi ka lexuar komentin; “Po ky zgjebja me fytyrë vrasësi ka qenë edhe ministër ******”, i ka thënë të ftuarit në studio “Më duket se kjo të drejtohet ty".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019663095474243
array(1) { ["section"]=> string(111) "fevziu-lexon-komentet-e-shqiptareve-ne-fb-o-kok-ka-por-nje-prej-tyre-shan-rende-te-ftuarin-ne-studio-foto-78328" }