Fevziu me dy vajzat veshur sportiv, e madhja i është bërë shoqe (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:33 10-10-2016 Fevziu me dy vajzat veshur sportiv, e madhja i është bërë shoqe (FOTO)

Gazetari Blendi Fevziu ka ndarë një foto familjare këtë mëngjes.

Ai shfaqet me dy vajzat e tij, njërën e mban hopa e ndërsa tjetra është rritur kaq shumë! Mishel dhe e vogla Alis ndjehen kaq rehat pranë të atit që mban veshur një kostum kuqezi.

Fevziu njihet si një tifoz i zjarrtë i kombëtares dhe e ndjek atë ngado.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02147102355957
array(1) { ["section"]=> string(73) "fevziu-me-dy-vajzat-veshur-sportiv-e-madhja-i-eshte-bere-shoqe-foto-55655" }