Fevziu paralajmëron “bombën” që nuk ka guxim ta publikojë askush, ja për çfarë flitet

Publikuar tek: politike, më 00:24 05-11-2015 Fevziu paralajmëron “bombën” që nuk ka guxim ta publikojë askush, ja për çfarë flitet

Drejtuesi i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu, ka paralajmëruar publikimin e një interviste, që sipas tij dhe kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, asnjë media nuk ka guxim ta publikojë.

 

“Në intervistë, të cilën askush nuk guxonte ta transmetonte deri më sot! Një akuzë e fortë e hedhur nga kreur i opozites Lulzim Basha”, thuhet në spot.

Bëhet fjalë për një intervistë rreth 45 minuta e gjatë të një doganieri që ka folur me një gazetar lidhur me kontrabandën e cigareve në doganat shqiptare.

“Një doganier ka folur për një gazetar për kontrabandën e cigareve por askush, për fat të keq, nuk guxon ta publikojë. Vetëm në një ditë kanë kaluar 15 kamione cigare”, tha Basha gjatë emisionit “Opinion”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094728469848633
array(1) { ["section"]=> string(88) "fevziu-paralajmeron-bomben-qe-nuk-ka-guxim-ta-publikoje-askush-ja-per-cfare-flitet-24684" }