FIER/ Dy burra rrahin keq një tjetër, 40 vjeçari përfundon te Trauma në gjendje të rëndë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:40 29-07-2020 FIER/ Dy burra rrahin keq një tjetër, 40 vjeçari përfundon te Trauma në gjendje të rëndë Ilustruese

Plagoset rëndë një 40 vjeçar nga Fieri.

 

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, arrestuan shtetasit:

E. Xh., 35 vjeç dhe Sh. Xh., 40 vjeç, banues në Roskovec.

Arrestimi i këtyre shtetasve, njofton  policia, u bë pasi për motive të dobëta, në Roskovec, kanë goditur me sende të forta shtetasin E. S., 40 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin e Traumës Tiranë nën kujdesin e mjekëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale "Plagosje e rëndë me dashje" e kryer në bashkëpunim.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011265993118286
array(1) { ["section"]=> string(93) "fier-dy-burra-rrahin-keq-nje-tjeter-40-vjecari-perfundon-te-trauma-ne-gjendje-te-rende-215373" }