Fier, gjendet një person i vdekur i hedhur në koshin e plehrave

Publikuar tek: aktualitet, më 17:25 22-11-2015 Fier, gjendet një person i vdekur i hedhur në koshin e plehrave Foto ilustruese

Trupi i pajetë i një personi është gjetur i hedhur në një kosh plehrash në qytetin e Fierit.

Policia ka shkuar në vendngjarje ndërsa viktima është identifikuar si 82-vjeçari Nevruz Nikometaj me banim në lagjen “8 Shkurti” të qytetit të Fierit. Viktima ishte mbështjellë me një çarçaf të bardhë. Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Blendi Gonxhe i bashkisë sqaron përmbytjen: Eshtë vjeshtë, edhe gjethet bllokojnë kanalet
Edi Rama: Mirënjohje për Kongresin e Manastirit, falë tij sot këtej dhe andej bjeshkëve kemi 1 alfabet »
Article Logic
Execution time: 0.013117074966431
array(1) { ["section"]=> string(68) "fier-gjendet-nje-person-i-vdekur-i-hedhur-ne-koshin-e-plehrave-26033" }