Fier, polici plagoset me thikë nga fqinji i tij

Publikuar tek: aktualitet, më 13:02 01-02-2015 Fier, polici plagoset me thikë nga fqinji i tij

Një punonjës i policisë është plagosur në fshatin Portez të qytetit të Fierit. Afrim Allkaj, 47 vjeç, është plagosur me thikë nga fqinji i tij, Ervin Zyla, 40 vjeç. Në momentin e plagosjes, Allkaj ndodhej jashtë shërbimit dhe mendohet se grindja ka ndodhur për motive personale.

47 vjeçari është transportuar drejt spitalit të Fierit, ku ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shoqata e Pediatrisë, kallëzim penal ndaj personit që xhiroi videon, ngjarja është e inskenuar
Arratisja e “Stresit”/ Arrestohen 3 policë. Këngëtari: Diktatorët do vdesin »
Article Logic
Execution time: 0.011157035827637
array(1) { ["section"]=> string(51) "fier-polici-plagoset-me-thike-nga-fqinji-i-tij-2063" }