Fifi nuk ndalet së punuari, publikon 2 këngë në një ditë (VIDEOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:02 10-02-2018 Fifi nuk ndalet së punuari, publikon 2 këngë në një ditë (VIDEOT)

Fifi është padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo njihet për atë karakterin e saj pa komplekse. Ndërsa është edhe një ndër këngëtaret më të suksesshme.

Sot ajo ka publikuar 2 këngë, ashtu siç kishte paralajmëruar në fakt.

‘Nanush 1’ dhe ‘Nanush 2’ titullohen këngët që Fifi i publikoi vetëm pak minuta më parë. ‘Nanush’ është një fjalë që ajo e përdor në përditshmërinë e saj dhe ka zgjedhur të bëjë këngën.

Klipet këngëtarja i ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

 

 FE4805D1-12B3-4E22-8DD0-52150246F379.jpeg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Besi dhe Xhensila së shpejti prindër për herë të parë, këngëtarja konfirmon shtatzëninë: Na zbuluan (FOTO)
Ndarja nga jeta e gazetarit, prek me fjalët i biri muzikant: As gishtat s’po më shkruajnë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011487007141113
array(1) { ["section"]=> string(69) "fifi-nuk-ndalet-se-punuari-publikon-2-kenge-ne-nje-dite-videot-109843" }