Fifi zbulon lidhjen, ndjek në rrjetet sociale vetëm personin e zemrës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:30 24-10-2020 Fifi zbulon lidhjen, ndjek në rrjetet sociale vetëm personin e zemrës

Filloreta Raçi, ose siç e njohim të gjithë Fifi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Këngëtarja është treguar gjithmonë e rezervuar për jetën private. Pak kohë më parë qarkullonin lajmet për një lidhje mes Fifit dhe një djali me emrin Xhuljo Tabakun.

Në muajin qershor këngëtarja e ftuar në ‘Kurthin e Piter Panit’ e pyetur nga fëmijët nëse e ka kaluar karantinën me të dashurin ajo është shprehur se e ka kaluar me shoqen e ngushtë, pasi i dashuri ndodhet larg, duke treguar kështu edhe një herë që është në një lidhje.

Duket se Fifi së fundmi ka vendosur që të heqë nga lista e Instagramit të gjithë personat që ndjek, duke lënë kështu vetëm një dhe është pikërisht Xhuljano Tabaku.

 Ndërkohë mësohet se romanca mes dyshes ka nisur prej kohësh dhe gjërat mes çiftit shkojnë si mos më mirë.

XX.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Armina Mevlani bëhet nostalgjike, publikon foto nga përvjetori i njohjes me Shkëlzen Berishën
»
Article Logic
Execution time: 0.012485027313232
array(1) { ["section"]=> string(75) "fifi-zbulon-lidhjen-ndjek-ne-rrjetet-sociale-vetem-personin-e-zemres-225004" }