Fifty Shades of Grey, tre gra sulmojnë një burrë në Skoci

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:15 18-02-2015 Fifty Shades of Grey, tre gra sulmojnë një burrë në Skoci Dakota Johnson dhe Jamie Dornan ne Fifty Shades of Grey

Një skenë e filmit Fifty Shades of Grey në Skoci përfundoi duke vendosur nën pranga tre gra. Ato u arrestuan jashtë teatrit Glasgow se sulmuan një burrë pas premierës së filmit një ditë pas Shën Valentinit. Policia u thirr në Kinemanë Grosvenor rreth orës 08.00 në mbrëmje ku arrestoi gratë e moshave 31, 38 dhe 51 vjeç nën akuzën për një sulm të pretenduar. Dëshmitarë të skenës i thanë Telegrafit se shqetësimet filluan kur viktima u kërkoi grave të qetësoheshin gjatë filmit.

Ata që shikonin filmin treguan se mashkulli u qëllua në kokë me një shishe uji qelqi dhe është lëvizur nga vendi përpara se të vazhdonin skenat e tjera. Por zyrtarët e kinemasë dhe policia i mohoi këto akuza.

“Pavarësisht raportimeve askush nuk u qëllua me shishe qelqi dhe asnjë shishe nuk është përdorur si armë. Ata që u përfshinë nuk kërkuan ndihmën e spitalit” tha një zëdhënës i teatrit ku u shfaq filmi.  

Tre gratë nuk ishin të vetmet që bënë skena të çuditshme. “Ka pasur shumë gra të dehura që edhe kanë vjellë në corridor dhe në kënde të tjera” thonë zyrtarët e teatrit. Policia skoceze nuk ka dhënë asnjë variant deri tani. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029849052429199
array(1) { ["section"]=> string(61) "fifty-shades-of-grey-tre-gra-sulmojne-nje-burre-ne-skoci-3699" }