Fiks Fare del nga tradicionalja, këtë sezon velinat vijnë ndryshe

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:13 05-09-2017 Fiks Fare del nga tradicionalja, këtë sezon velinat vijnë ndryshe

Emisioni investigativ Fiks Fare në Top Channel nisi mbrëmjen e djeshme sezonin e ri. Por, mesa duket emisioni këtë herë erdhi me risi. 

Ndryshimi qëndron tek velinat, pasi jemi mësuar që vajzat ti shohim një brune dhe një bjonde, këtë herë ato do të jenë të dyja brune dhe me flokë të shkurtra. Vajzat duket se kanë dalë jashtë kornizave të imazhit të emisionit duke sjellë totalisht një pamje tjetër në studion e programit televiziv.

Ndërkohë, që edhe këtë sezon Fiks Fare do të drejtohet nga dyshja e djemve Dori dhe Dejvi.

dev1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077600479125977
array(1) { ["section"]=> string(70) "fiks-fare-del-nga-tradicionalja-kete-sezon-velinat-vijne-ndryshe-91229" }