Fiks Fare denoncon rastin flagrant, skandali i inspektorit të komisariatit

Publikuar tek: aktualitet, më 18:20 29-03-2017 Fiks Fare denoncon rastin flagrant, skandali i inspektorit të komisariatit

“Fiks Fare” do të sjellë sot dhe nesër një skandal që ndodh në Policinë e Shtetit shqiptar.

“Fiks Fare” do të tregojë me fakte për mënyrën sesi funksionon nxjerrja e vërtetimeve të firmosura nga inspektorët e policisë, me të cilat shumë shtetas shqiptarë kërkojnë azil në vendet e Bashkimit Europian.

Në rastin që sjell emisioni investigativ, vërtetimi është lëshuar nga punonjësi i një prej komisariateve të policisë së kryeqytetit kundrejt pagesës dhe tregon se palët janë në konflikt.

Skandali është filmuar nga “Fiks Fare” që nga “pazari” e deri te blerja e dokumentit brenda ambjenteve të komisariatit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Korçë/ Bie nga shkallët, në gjendje të rëndë gruaja
Denoncimi: Si jep inspektori i komisariatit të policisë së Tiranës vërtetime për azil kundrejt eurove »
Article Logic
Execution time: 0.011406898498535
array(1) { ["section"]=> string(79) "fiks-fare-denoncon-rastin-flagrant-skandali-i-inspektorit-te-komisariatit-73518" }