Fiks Fare me balerina të reja, ja cilat janë dy bukuroshet 'ndryshe' (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:03 05-09-2017 Fiks Fare me balerina të reja, ja cilat janë dy bukuroshet 'ndryshe' (Foto)

Emisioni investigativ Fiks Fare, si çdo vit, edhe këtë sezon të ri ka ndërruar kërcimtaret.

Por ndryshe nga vitet e tjera, velinat janë të dyja brune. Bëhet fjalë për Vangjeli Telon dhe Sonja Semerin.

Vangjeli Telo vjen në Fiks Fare nga spektakli i Tv Klanit, E Diela Shqiptare. Ajo ka studiuar gazetari dhe ka qenë pjesëmarrëse në Miss Universe Albania.

Ndërsa Sonja ka studiar në Universitetin e Sporteve dhe më pas i është përkushtuar baletit. Ajo ka qenë pjesë e Albi Nako Dance.

dg5y5u6k56kk.jpg

dcgfer3egt3edfr.jpg

xdfgerghe45h5jjk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025629997253418
array(1) { ["section"]=> string(76) "fiks-fare-me-balerina-te-reja-ja-cilat-jane-dy-bukuroshet-ndryshe-foto-91263" }