Fiksimi i Enca Haxhias, bën të shpërthejë fansin e saj: Mos bëj si princeshë, ç’i qit ato b***

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:19 28-08-2015 Fiksimi i Enca Haxhias, bën të shpërthejë fansin e saj: Mos bëj si princeshë, ç’i qit ato b*** Postimi i Enca Haxhias dhe komenti i fansit

Këngëtarja me format e kolme, Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit dhe fansat fiksimin e saj. Në një status në gjuhën angleze, Enca ka pohuar  se është e fiksuar me Tailandën. “Dua të kaloj pushimet e mia atje këtë verë. Kush ka qenë në Tajlandë më parë? Çfarë do më rekomandonit?”, pyet Enca.

Dhe menjëherë i ka ardhur një “rekomandim” që me siguri këngëtares nuk duhet t’i ketë pëlqyer edhe aq. Një fans, me ç’duket nga të shkruarit, shqiptar i Kosovës që e kritikon për gjuhën angleze dhe mungesën e talentit, që sipas tij plotësohet nga ekspozimi i hireve të këngëtares.

“ Enca haxhia ske bse ban si princesh qe i ke bo ja 3-4 keng edhe ban si mbretresh sja rras kerkujt se njeri hic sta don zerin qka mi ke qit botht aty nvideo per qata ke marr shum folloëersa e pelqime ske qka shkruan anglisht kurse pe din naj gjuhë te huaj fol shqip se spot han kerrkush e as kerrkush spo don me dit a dish ti anglisht a jo“, përfundon revoltën e tij përmes komentit tij ndjekësi i Encës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018070936203003
array(1) { ["section"]=> string(94) "fiksimi-i-enca-haxhias-ben-te-shpertheje-fansin-e-saj-mos-bej-si-princeshe-c-i-qit-ato-b-19410" }