Filip Çakulli mbush 60 vjeç, shuan sherrin e fundit, ul në tavolinë Ramën e Metën

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:04 19-10-2015 Filip Çakulli mbush 60 vjeç, shuan sherrin e fundit, ul në tavolinë Ramën e Metën

Drejtori i emisionit investigative “Fiks Fare” Filip Çakulli festoi 60 vjetorin në një atmosferë festive te restoranti i katit të fundit në S’’ky Tower’’ ku personalitetet e qeverisë nuk munguan. Çakuli, gjithmonë ka bërë “ironi” me ditëlindjen e tij, faktin që ka lindur në tetorin kur lindën edhe personazhe të rëndësishme të politikës shqiptare, të kohës së diktaturës dhe demokracisë. Por, përtej humorit, di të ulë në tryezë dhe pse jo, edhe të pajtojë, politikanët që kanë “papajtueshmëritë e tyre”. Newsbomb.al sjell foton nga festa e djeshme, ku në tavolinë Filip Çakulli ka ulur së bashku si kryeministrin Edi Rama me Lindën në krah, ashtu edhe kreun e Kuvendit Ilir Meta, me familjen e tij në krah. Në tavolinë, shquhet Bora, vajza e madhe e Ilirit në krah të Linda Ramës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019721031188965
array(1) { ["section"]=> string(85) "filip-cakulli-mbush-60-vjec-shuan-sherrin-e-fundit-ul-ne-tavoline-ramen-e-meten-23434" }