Filip Çakulli “zhvishet” nga investigimi, me llullën e me birrat e veta në plazh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:24 12-08-2016 Filip Çakulli “zhvishet” nga investigimi, me llullën e me birrat e veta në plazh

Filip Çakulli, drejtuesi i emisionit investigativ “Fiks Fare në Top Channel ka zgjedhur bregdetin e Sarandës dhe të Ksamilit për të kaluar pushimet këtë verë, si çdo vit tjetër. Të gjithë e dijnë që Filip Çakullit i pëlqen ta pijë duhanin me llullë, dhe kështu, shfaqet edhe në plazhin e Ksamilit.

Padyshim, gazetari që shoqëron jo vetëm emisionin por edhe jetën e tij të përditshme me nota humori, nuk është ndonjë qefli i të qëndruarit në çadrat nën diell buzë detit. Kështu ka preferuar që të qëndrojë në lokal me miqtë e tij, duke pirë birrë e duke bërë edhe publicitetin e një prej lokaleve të njohura në Ksamil.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039322853088379
array(1) { ["section"]=> string(83) "filip-cakulli-zhvishet-nga-investigimi-me-llullen-e-me-birrat-e-veta-ne-plazh-49535" }