Fillojnë punimet për projektin e ri në Korçë, publikohen FOTOT

Publikuar tek: kulture-art, më 19:53 16-02-2017 Fillojnë punimet për projektin e ri në Korçë, publikohen FOTOT

Ka filluar puna për ndërtimin e godinës së re që do të shërbejë si Bibliotekë dhe Galeri Arti, pjesë e kompleksit artistik, kulturor dhe kreativ në qendër të qytetit të Korçës.

 Ky është një projekt ambicioz dhe vizionar i bashkisë, në shërbim të atyre që e duan artin dhe letërsinë.

Këto janë disa nga pamjet që do të ketë Biblioteka e re e qytetit të Korçës shumë shpejt.

16809734_10209060629534933_1681773416_n.jpg16809704_10209060635255076_152984734_n.jpg16809609_10209060635855091_302407883_n.jpg16790552_10209060632174999_293432534_n.jpg16788391_10209060629974944_1913566756_n.jpg16754627_10209060631454981_1519648976_n.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017859935760498
array(1) { ["section"]=> string(67) "fillojne-punimet-per-projektin-e-ri-ne-korce-publikohen-fotot-68957" }