Fillon ndeshja në “Loro Boriçi”, por tifozët kosovar përplasen me ukraniasit

Publikuar tek: sport, më 20:53 06-10-2017 Fillon ndeshja në “Loro Boriçi”, por tifozët kosovar përplasen me ukraniasit

Nuk ka kaluar pa probleme atmosfera para fillimit të ndeshjes mes Kosovës dhe Ukrainës në stadiumin "Loro Boriçi".

Mësohet se një grup tifozësh kosovar janë konfliktuar me tifozët e ardhur.

Nuk bëhen të ditura detaje nga kjo ngjarje, por bëhet me dije se gjithçka është qetësuar menjëherë nga Policia e cila ishte e shumtë në numër.

Ndeshja në Shkodër është duke u ndjekur nga një numër i ulët tifozësh për shkak edhe të kushteve të vështira atmosferike. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.021787881851196
array(1) { ["section"]=> string(79) "fillon-ndeshja-ne-loro-borici-por-tifozet-kosovar-perplasen-me-ukraniasit-94994" }