Fillon shitja e biletave për Shqipëri- Portugali, ja çmimet dhe ku mund t’i bleni

Publikuar tek: aktualitet, më 17:50 08-08-2015 Fillon shitja e biletave për Shqipëri- Portugali, ja çmimet dhe ku mund t’i bleni

Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar të gjithë tifozët dhe të interesuarit se ka filluar sot online faza e parë e shitjes së biletave për ndeshjen Shqipëri – Portugali, e cila do te zhvillohet në stadiumin “Elbasan Arena” në datën 07 Shtator, ora 20.45. Pikat e shitjes fizike do të aktivizohen në vijim.

Çmimet e biletave për këtë ndeshje janë si më poshtë:

Tribunat C2, G2 = 1.000 lekë

Tribunat C1, C3, G1 = 1.500 lekë

Tribunat D, F = 2.000 lekë

Tribuna E = 3.000 lekë

Tribunat B1, B5 = 6.000 lekë

Tribunat B2, B4, A1, A4 = 8.000 lekë

Tribuna A2, A3, B3 = 10.000 lekë

Biletat mund të blihen në linkun “Biletaria Online”.

FSHF gjithashtu ka njoftuar të gjithë tifozët se stadiumi Elbasan Arena është i pajisur me sistemin elektronik të kontrollit të biletave dhe biletat e prodhuara për këtë ndeshje kanë elementë sigurie të nivelit më të lartë, të dukshëm dhe të padukshëm në sy të lire. Sistemet e kontrollit të biletave në hyrjet e stadiumit janë të kompjuterizuara.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lumë me ujëra të zeza, ja si bëhet plazhi në Durrës
Itali, arrestohen dy vëllezër shqiptarë, shisnin kokainë në parqet e Rexhio Emilias »
Article Logic
Execution time: 0.011687040328979
array(1) { ["section"]=> string(85) "fillon-shitja-e-biletave-per-shqiperi-portugali-ja-cmimet-dhe-ku-mund-t-i-bleni-18018" }