Filmohen objekte të mistershme në qiellin e Hollandës (Video)

Publikuar tek: bota, më 18:37 29-12-2015

Dy objekte fluturuese të paidentifikuara janë filmuar në qiellin mni Hollandë ndërsa video është postuar në internet ku ka marrë mijëra shikime.

Në video, vërtetësia e së cilës mbetet e pakonfitmuar, duken dy objekte fluturuese në formën e anijeve kozmike, një me ngjyrë të zezë dhe një e bardhë, që qëndrojnë pezull pranë njëra-tjetrës. Më pas dukes se disa objekte të tjera të vogla dalin nga kjo “anije”.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013417959213257
array(1) { ["section"]=> string(65) "filmohen-objekte-te-mistershme-ne-qiellin-e-hollandes-video-28810" }