Filmoi fshehurazi 100 video duke bërë seks me gra të ndryshme, gjinekologu dënohet me burg (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 15:14 04-12-2020 Filmoi fshehurazi 100 video duke bërë seks me gra të ndryshme, gjinekologu dënohet me burg (FOTO)

Një mjek gjinekolog filmoi fshehurazi rreth 100 video duke kryer marrëdhënie seksuale me gra të ndryshme.

Jomo Mathurine, 50 vjeç, regjistroi disa gra, përfshirë të dashurën e tij infermiere studente 19-vjeçare duke instaluar kamera të fshehta në një numër pajisjesh në dhomë.

Mathurine kishte operuar pajisje të shumta regjistrimi në të njëjtën kohë duke përdorur një palë syze dhe një kamerë të fshehur, të cilin ai e vendosi në pozicione të ndryshme në të gjithë banesën e studentes 19-vjeçare.

Mathurine, punonte në një spital privat në Berks, por tani është pushuar nga puna.

Konsulenti i obstetrikës dhe gjinekologjisë u cilësua si një 'grabitqar' në një gjykatë disiplinore pasi u dëgjua që ai bëri 15 imazhe dhe 96 video.

Ai u burgos për 14 muaj dhe u vendos në Regjistrin e Shkelësve të Seksit.

Pa dijeninë e saj, ai regjistroi 26 video 'jashtëzakonisht grafike' të organeve gjenitale të studentes dhe gjykata mësoi gjithashtu se ai filmoi gra të tjera gjatë veprimeve seksuale.

Kur studentja zbuloi regjistrimet, ai 'abuzoi' me pozicionin e tij të pushtetit duke kërcënuar se do të 'rrëzonte' infermieren e vogël e cila është 26 vjet më e re se ai.

Detektivët e kishin kuptuar që Mathurine ishte duke filmuar përmes syzeve të tij duke shqyrtuar një video ku ai po shikonte në një pasqyrë, duke vërejtur se si lëvizte kamera.

GJINEKOLOGU.jpg

wrg4.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ekzekutohet publikisht një qytetar se shkeli rregullat anti-covid, bëhet shembull frike për të tjerët (JA KU NDODHI NGJARJA)
Avokati i Trump lëshon gazra gjatë një debati televiziv, mikrofoni kap gjithçka, mimika e këshilltares bën xhiron e rrjetit (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010993003845215
array(1) { ["section"]=> string(101) "filmoi-fshehurazi-100-video-duke-bere-seks-me-gra-te-ndryshme-gjinekologu-denohet-me-burg-foto-230167" }