Filmon tmerrin: Momenti kur qindra njerëz goditen nga orteku (Video)

Publikuar tek: bota, më 21:30 09-01-2017 Filmon tmerrin: Momenti kur qindra njerëz goditen nga orteku (Video)

Ky është momenti tmerrues kur një grup alpinistësh goditen nga një ortek.

Ngjarja e frikshme është kapur në kamera, fatmirësisht pa viktima por vetëm të plagosur.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Biondja seksi futet në dyqan me sëpatë dhe nis të masakrojë klientët (Video, pamje të rënda)
Stuhia rrëzon pemën e famshme tunel (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.011803150177002
array(1) { ["section"]=> string(71) "filmon-tmerrin-momenti-kur-qindra-njerez-goditen-nga-orteku-video-65064" }