Finalistja e "Big Brother" Alba rrëzohet në...(Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:14 14-06-2015

Finalja e "Big Brother" përveç madhështisë ka pasur edhe një incident. Njëra prej banoreve finaliste Alba Çobaj, është rrëzuar dhe ka rënë në pishinë. Fituesi Veseli ka tentuar ta mbajë, por nuk ja ka arritur, megjitahtë Alba ka bërë "një dush", pas gjithë atyre emocioneve. Alba gjatë qëndrimit në shtëpinë e "Big Brother "ka treguar një vajzë të çiltër dhe të “shkujdesur”. Pavarësisht se nuk arriti të triumfonte ajo ka krijuar një lidhje dashurie me kosovarin Diedon.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngacmuan seksualisht adoleshenten pa ndjenja në QSUT, dënohen me 1 vit burg protagonistët e video-skandalit
Vidhnin energjinë, arrestohen 3 persona, 7 të tjerë në kërkim »
Article Logic
Execution time: 0.012356996536255
array(1) { ["section"]=> string(53) "finalistja-e-big-brother-alba-rrezohet-ne-video-13513" }