Finalja e ‘Champions League’, Dua Lipa NDEZ Kievin

Publikuar tek: sport, më 19:39 26-05-2018 Finalja e ‘Champions League’, Dua Lipa NDEZ Kievin Dua Lipa

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka performuar mbrëmjen e sotme në çeljen e ndeshjes finale të Champions League, e cila luhet në Kiev të Ukrainës.

Lipa ka ndezur të gjithë tifozat e Real Madritit dhe Liverpulit, të cilët mezor presin të nisin 90 minutat vendimtare të ndeshjes më të rëndësishme të futbollit evropian.

dua.PNG

lipa.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12775492668152
array(1) { ["section"]=> string(54) "finalja-e-champions-league-dua-lipa-ndez-kievin-122218" }