Fiorentina: Natën e finales do fle nga ty; Olsi: Kam të tjera plane, s’do shkoj në shtëpi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:43 22-06-2017 Fiorentina: Natën e finales do fle nga ty; Olsi: Kam të tjera plane, s’do shkoj në shtëpi

Banorët ulen të gjithë për të ngrënë drekë dhe nisin të flasin për planet e tyre pas natës finale të Big Brother, e cila do të jetë këtë të shtunë.

Fiorentina i thotë Olsit se do të flejë nga ai pas daljes, por Olsi ka të tjera plane. “Unë nuk do të fle në shtëpi ditën e parë”, ja kthen ai.

 Ndërkohë edhe Lupçe e Katerina bëjnë plane, por në ndryshim nga Olsi dhe Fiorentina, ata thonë se do të shkojnë në shtëpi. “Në Pustec do të shkojmë ditë tjetër, jo menjëherë”, thotë Lupçe./B.B/

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032025098800659
array(1) { ["section"]=> string(91) "fiorentina-naten-e-finales-do-fle-nga-ty-olsi-kam-te-tjera-plane-s-do-shkoj-ne-shtepi-83404" }