Fiori Dardha me fjalë të mëdha për Çiljetën (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:46 16-09-2016 Fiori Dardha me fjalë të mëdha për Çiljetën (Foto)

Gazetarja Fljori Dardha duket se është mahnitur nga paraqitja e këngëtares Çiljeta në emisionin “Zonë e Lirë”, ku foli për zvogëlimin e gjoksit dhe tema të tjera jo më pak të rëndësishme.

Fjori thotë se Çiljeta sot është po ajo Çiljetë e viteve më parë “e çiltër, e qeshur, e thjeshtë”.

“E kam njohur Çiljetën shumë vitë më parë, në kohën kur realizoja emisionin "Bla Bla Bla".

E çiltër, e qeshur, e thjeshtë!

Përherë intervistat me të rezultonin te suksesshme! Përherë e dashur për publikun!

E shoh sërish sonte pas kaq vitesh. E njëjta Çiljetë! Janë të paktë personazhet që nuk i ndryshon fama e në këtë "zanat" është shumë e rëndësishme të mbetesh NJERI!”, shkruan Fjori.

Screesdf3434gggshot_1.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021152973175049
array(1) { ["section"]=> string(54) "fiori-dardha-me-fjale-te-medha-per-ciljeten-foto-53178" }