Fiori Dardha tashmë me një emision të ri te Ora News, kërkon ndihmën e ndjekësve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:49 23-09-2016 Fiori Dardha tashmë me një emision të ri te Ora News, kërkon ndihmën e ndjekësve

Ish moderatoren e “Fiks Fare” në Top Channel, Fiori Dardha, tashmë do ta shikojmë në televizionin Ora News me një format të ri, siç raporton newsbomb.al. Dardha do të drejtojë një shoë investigativ por ende nuk e ka zgjedhur një titull për të ndaj ka kërkuar ndihmën e ndjekësve në rrjetin social Instagram.

“Nëse do më shihnit sërish në ekran, përshembull ne drejtimin e një shoë investigativ, cili mund të ishte titulli i formatit? Mua do më pëlqente një togfjalesh i thjeshtë, shqip dhe që mund të artikulohet lehtë nga të gjitha moshat. P.S: nuk pranohen sugjerime për tituj që përmbajnë emrin tim”, shkruan moderatorja e cila është në pritje të sugjerimeve.

fiori.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020786046981812
array(1) { ["section"]=> string(85) "fiori-dardha-tashme-me-nje-emision-te-ri-te-ora-news-kerkon-ndihmen-e-ndjekesve-53855" }