Fiqiri Ismaili fiton në Vorë: Prisnim rezultat më të lartë

Publikuar tek: politike, më 11:31 22-06-2015 Fiqiri Ismaili fiton në Vorë: Prisnim rezultat më të lartë Fiqiri Ismaili dhe Luan Sallaku

Fiqiri Ismaili ka fituar me një rezultat të ngushtë bashkinë e Vorës përballë kandidatit të ASHE, Luan Sallaku. Gara në këtë bashki është zhvilluar "kokë më kokë" , por qytetarët kanë zgjedhur që të qeverisen edhe për një tjetër mandat nga kryebashkiaku Ismaili. Në përfundim të numërimit Ismaili ka përshëndetur të gjithë qytetarët që e mbështetën me votën e tyre. Ai shtoi më tej se ky nuk ishte rezultati që ai priste, duke lënë të nënkuptohet se synonte një rezultat më të thellë.

Vora2

 

.

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Votuan 47,58% e shqiptarëve, ja përqindjet e votimeve të rifreskuara në qarqe
Himarën e fiton Goro, takohet me Belerin dhe Bollanon (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.027029991149902
array(1) { ["section"]=> string(63) "fiqiri-ismaili-fiton-ne-vore-prisnim-rezultat-me-te-larte-14317" }