Firmosën lënien e mandateve, vjen reagimi i parë nga mazhoranca: I dogjët prap? Po pse?

Publikuar tek: politike, më 21:35 20-02-2019 Firmosën lënien e mandateve, vjen reagimi i parë nga mazhoranca: I dogjët prap? Po pse?

Zëvendëskryemistri Erjon Braçe ka reaguar pas firmosjes së djegies së mandateve nga opozita.

Ai ironizon opozitën duke thënë se do i djegin dy ditë në javë derisa të iki ‘Qeveria Diktatoriale’.

Sipas Braçes janë ndarë në diktatorial dhe demokrat.

‘I dogjet prape? Po! Po pse? Do i djegim dy dite ne jave deri sa te iki Qeveria Diktatoriale. Diktatoriale? C’kane bere? Kane vrare? Jo mo jo, se ben ate, ne i vrame ata se jemi trima! Trima dhe i vrate? Madje edhe demokrate jemi! Ata jane diktatore. Keshtu jemi ndare’, shkruan Braçe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097110271453857
array(1) { ["section"]=> string(90) "firmosen-lenien-e-mandateve-vjen-reagimi-i-pare-nga-mazhoranca-i-dogjet-prap-po-pse-153575" }