Fitoi Botërorin, Mbappe përgjigjet Real Madridit: Jam 100 për qind i sigurt

Publikuar tek: sport, më 22:33 16-07-2018 Fitoi Botërorin, Mbappe përgjigjet Real Madridit: Jam 100 për qind i sigurt Kylian Mbappe

Kylian Mbappe mundi të fitojë Botërorin “Rusi 2018” me Francën duke fituar në të njëjtën kohë dhe titullin si lojtari më i mirë i ri në këtë eveniment të rëndësishëm.

Para por edhe pas përfundimit të Botërorit ka patur shumë lajme lidhur me një largim të mundshëm të 19-vjeçarit nga PSG-ja te Real Madridi. Lidhur me këtë ka reaguar vetë Mbappe. Ai është shprehur me siguri se nuk do të largohet se do të mbetet 100 për qind lojtar i PSG-së.

“Unë do të mbetem 100% në PSG, nuk ka asnjë dyshim”, është shprehur Mbappe pas përfundimit të finales së madhe të Botërorit “Rusi 2018”.

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.018984079360962
array(1) { ["section"]=> string(80) "fitoi-boterorin-mbappe-pergjigjet-real-madridit-jam-100-per-qind-i-sigurt-128127" }